LASHING & UNLASHING

Unlashing - Kilit ve Bağ Çözme

Gemiden tahliye edilecek konteyner ve diğer yüklerin birbirlerine ve/veya gemilere bağlanmalarını sağlayan bağlama ve sabitleme malzemelerinin çıkarılması hizmeti 

Konteyner Lashing

Konteyner içine yüklenen ağır tonajlı parçaların çelik özlü halat ve ağır tonajlı gerdirmeler ,tonajlı spanzetler ve ısı işlemli takozlar ile konteynere sabitleme hizmeti.

Yürüyen Araç Lashing

Konteyner içine ve gemi ambarına ,güvertesine yüklenen araçların çelik özlü halat ve ağır tonajlı gerdirmeler ,tonajlı spanzetler ve tonajlı zincirler ve ısı işlemli takozlar ile konteynere sabitleme hizmeti.

Araç Üstü Lashing

Araç üstüne yüklenen çelik özlü halat ve ağır tonajlı gerdirmeler ,tonajlı spanzetler ve tonajlı zincirler ve ısı işlemli takozlar ile konteynere sabitleme hizmeti.

Boru Lashing

Gemi ambarına ve güvertesine konteyner içine çelik özlü halat ve ağır tonajlı gerdirmeler ,tonajlı spanzetler ve ısı işlemli takozlar ile konteynere sabitleme hizmeti.

General Kargo Lashing

Yürüyen araç ve tonajlı parçaların çelik özlü halat ve ağır tonajlı gerdirmeler ,tonajlı spanzetler tonajlı zincirler  ve ısı işlemli takozlar ile konteynere sabitleme hizmeti.

Gemi Lashing

Gemi ambarına ve güvertesine ağır tonajlı parçaların çelik özlü halat ve ağır tonajlı gerdirmeler ,tonajlı spanzetler tonajlı zincirler  ve ısı işlemli takozlar ile konteynere sabitleme hizmeti

 

 

          

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret76239
Takvim
Hava Durumu